27 Şubat 2016

Bir sorum var!


Size bir fikrimden bahsetmek istiyorum. Uzun zamandır bloğumla ilgili ve daha birçok şeyle ilgili kendimi tekrarlarda buluyorum ve bundan çok sıkıldım. Hep aynı tarz yazılar yazmaktan, aynı tarz şeyler okumaktan, izlemekten, aynı tarz şeyler yapmaktan kısacası... Beni heyecanlandıran bir şeylere ihtiyaç duyuyorum. Yavaş yavaş da olsa bunu hayatımın çeşitli yönlerinde kırmaya ve bazı şeyleri değiştirmeye başladım. Mesela bu ay hiç gitmediğim kadar çok sinemaya gittim. Mesela normalde blog yazılarımı salonda koltuğa yayılarak ve bilgisayarımı kucağıma alarak yazarken bu sefer odamda masama oturmuş halde yazıyorum.

Alın size başka değişiklik; Araştırmalarım hala devam etse de yakın zamanda spora başlıyor olacağım. Bununla ilgili aklımda iki alternatif var. İkisinden biri olacak muhtemelen. Bu arada daha Lviv yazısını yazmamışken size şimdiden güzel bir haber vereyim. Mayıs ayında mutlu keçi İtalya yolcusu!!! Kısa ama çok keyifli bir yolculuk bizi bekliyor. :) Bu arada Ukrayna Lviv gezi günlüğü yazısını okumak istiyor musunuz hala? Üzerinden çok zaman geçtiği için yazıp yazmama konusunda kararsızım.

Bir diğer danışacağım konu da şu olacak; Blog ve yenilik demişken geçenlerde aklıma bir fikir geldi ve hiç beklemeden üyelik aldım bile. Daha genel itibariyle düzenlememiş olsam da acaba diyorum ki artık wordpress'te mi yazmaya başlasam? Yazılarımın çoğunu oraya taşıyıp birkaç aya kadar tamamen oraya geçmeyi düşünüyorum. Bunun çeşitli nedenleri var aslında bir başka yazıda uzun uzadıya anlatırım. Ama esas sebep aynı şeylerden sıkılmış olmam. Siz ne dersiniz, oradan da hala yazılarımı takip etmeye devam eder misiniz bakalım? Ben sizinkileri kesinlikle takip edeceğim şimdiden söyliyim. :)

4 yorum:

 1. Bazen değişiklik iyidir :):) İtalya için şimdiden iyi yolculuklar diliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Değişiklik iyidir. Sadece wordpress'ta yazmanız o kadar ilgi çekmez. Blogger sayfanızın içtenliğini orada hissettiremezsiniz. Siz bu ekoldensiniz.

  YanıtlaSil
 3. Ben de geçen yaz İtalya'ya gitmek istemiştim ama kısmet olmamıştı. Sana şimdiden iyi yolculuklar. Ukrayna yazını da merakla bekliyorum. Gezi yazılarını okumayı çok severim.

  Spora başlamayı düşünen biri olarak spor maceralarını da okumak isterim.

  Wordpress'le Blogger'ın ne farkı var bilmiyorum ama ben seni takip ederim :-)

  YanıtlaSil
 4. Ben takip edemeyebilirim :( iş yerinde wordpress açılmıyor ne yazık ki... evde de bilgisayarı nadiren açıp blog okuyabiliyorum :(
  bloggerda mı kalsan dedim ama bencillik yapmayayım, nasıl mutlu olacaksan onu yap, biz yine okuruz seni :)
  kiev yazısını okumak da beni mutlu eder ayrıca.

  YanıtlaSil