1 Eylül 2015

100 Happy Goat Days #Day28

Mutlu günlere kaldığımız yerden hiç ara vermemişçesine devam ediyorum arkidişler. Lütfen siz de çok çaktırmayın. :)

Hafta sonum inanılmaz yorucu ama bir o kadar da keyifli geçti. Öncelikle Cumartesi sabahı erkenden yola çıkarak soluğu Burhaniye'de aldım. Kuzenimin nişanı için. Balıkesir Burhaniye'ye ilk kez gidiyorum. Akşam üzeri gördüğüm için tam olarak bir şey diyemeyeceğim ama tatlı bir sahil kasabası edasında. Kuzenim aynı zamanda süt kardeşim olan Ömer ve sevgilisi Deniz'in nişan törenleri için gittik tüm aile. Ama nasıl güzel bir araya geldik anlatamam. Ben İstanbul'dan geldim kardeşim Konya'dan bir diğer kuzenim Çanakkale'den annemler İzmir'den. Ay çok keyifliydi. Nişanın yapıldığı yer Zeytin kafe isimli tatlı minik bir mekan. Biz bize olduğumuz için yeterli geldi. Deniz ve arkadaşları çok da güzel dekore etmişti her yer rengarenk kurdele ve ışıklarla bezeliydi. Çalan şarkılar ortamdaki genç nüfusun ağırlığı nişandan çok bir parti havasına soktu ortamı. Uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim. Nişan kuzenimin ve kız arkadaşının özel olarak hazırladığı dans ile başladı. Timur Selçuk'un Sen Neredesin şarkısında dans ettiler. :)Yukarıda gördüğünüz de danstan az bir kesit. Ama çok düşük kaliteli oldu burada niye öyle oldu bilmiyorum. Neyse efenim güzel bir akşamın ardından gece yolculuk ederek Pazar sabahı İzmir'e geldik. Çünkü Pazar günü de en yakın arkadaşlarımdan birinin nikahı vardı. Çok heyecanlı. Duygulanmadım desem yalan olur. Çok güzel bir gelin olmuştu. Umarım çok mutlu olurlar. Pazar günü nikahın ardından biraz İzmir havası almayı ihmal etmedik sahilde pek tabi ki. Canım ailemle her ne kadar çok özlem giderememiş olsam da bu 2 günlük kaçış inanılmaz iyi geldi bana. Beni gerçekten seven önemseyen insanların arasında bulunmak moralimi ve hayata karşı motivasyonumu tazeledi. Kendimi daha iyi hissediyorum. :) Dolayısıyla mutlu keçi günlerine geri dönüş yapmak istedim. Şimdi sizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum. Benim yavaştan uyku vaktim geldi çünküüü.

İyi geceler efenim.Sevgiler
Mutlu Keçi

9 yorum:

 1. Ya ben bu happy 100 days olayının ne olduğunu yeni öğrendimm ve sen bunu yapabiliyorsun tebrik ederim. Ben üst üste yüz gün mutlu kalmayı başaramazdım heralde. Gerçekten başarabildin mii?? Ypsam mı bende?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başaramadığım için arada kayıp günler oluyor hala 28. günde olmamın sebebi de bu. :) Ama günlük gibi olduğu için keyifli oluyor yazması. Sonra dönüp bakınca güzel anıları hatırlatıyor bana. Tavsiye ederim, hatta zevkle de okurum yazılarını. :) Yazsana yazsana. :)

   Sil
  2. Yaa bak şimdi heveslendim :D tamam cesaret bulursam başlıcam :))

   Sil
 2. Nişanlılara mutluluklar diliyorum...

  YanıtlaSil
 3. Mutlu keçim, canım ablam ^^

  YanıtlaSil
 4. Kısacık merhaba isimli son postun beyaz bir sayfa olarak gözüküyor günlerdir. Haber vermek istedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aa çok teşekkürler küçük joe kontrol ediyorum.

   Sil