6 Nisan 2015

Ve işte çekilişin sonucuuu!

Merhabaaa,

Merakla beklediğiniz o sonuç işte karşınızda. 5 nisan gece 00.00'da sona eren ve bloğumda ilk kez düzenlediğim bu çekilişe tam olarak 48 kişi(1 kişi instagram yorumu ile) katıldı. 
Benim için de çok heyecanlı ve güzel bir deneyim oldu. Daha nice güzel çekilişlerde buluşuruz diye ümit ediyorum. Bu arada bu yazıyı yazarken hala çekilişin talihli kişisini belirlemiş değilim. Kendi kendime de heyecan yaratıyorum hehe. Sonucu belirlerken random.org sitesinden faydalandım daha objektif olması açısından. Aşamalarını da alttaki görsellerde görebilirsiniz. Şimdi gidip enter tuşuna basacağım ve süprizin gideceği yer belli olacak! :) Kazanan kişiye de mail atacağım. Adresini bana ne kadar çabuk gönderirse o kadar iyi olur. 2 gün içerisinde geri dönüş yapmaz ise yeni bir kişiyi belirlemek zorunda kalabilirim. Katılan herkese tekrardan teşekkürler. Güzel ve keyifli günlerde kullansın sürprizleri. ^_^Veee işte kazanan:
 Fatma Doğan 
Tebrikleeeer! :)2 yorum:

  1. Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. Umarım bir sonraki çekilişi ben kazanırım :-)

    YanıtlaSil
  2. Kazanan kişiyi tebrik ederim güle güle kullansın :) Sizi blog keşif etkinliği sayesinde keşfettim ve takibe aldım bana da beklerim :)
    suslusirine.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil